Rychlé hledání

Zapalovací svíčky SPLITFIRE

CHYBA: Database is now readonly

Zapalovací svíčky SPLITFIRE

Společnost SplitFire International, Inc., se sídlem v Chicagu, Illinois, je známa svou působností od roku 1991. Dnes její výrobky nabízí více než 20 000 prodejců po U.S.A., jsou známy také v 50-ti zemích celého světa. Všechny výrobky mají certifikaci ISO 9000.

Kromě zapalovacích svíček jsou ve výrobním programu koncernu také:
- zapalovací kabely
- 100% syntetické oleje a filtry
- chladící a nemrznoucí směsi

SplitFire Inc. je prvním výrobcem, který prolomil design a výkon za posledních 75 let mezi výrobci zapalovacích svíček ostatních značek.

Patentovaný design zemnící elektrody - rozdělené do "V" - rozpoutá ve spalovacím prostoru doslova ohnivou bouři a tím dokonalejší spalování. Výsledek je to, že větší procento paliva se spálí a přemění na energii potřebnou k efektivní práci motoru. Je tedy zapotřebí menšího množství paliva, které je lépe využito. Nedochází k nedokonalému zapálení směsi a spalovací prostor a výfukové plyny jsou tedy čistější. Zvyšuje se hodnota kroutícího momentu a výkonu motoru, toto zvýšení je možné ověřit na grafech motorové brzdy. Tím, že je směs ve válci lépe zapálena a tedy dokonaleji vyhoří bez nežádoucích zbytků, přispívají zapalovací svíčky SplitFire k menšímu mechanickému poškozování motoru, protože snižují tvorbu karbonu ve spalovacích prostorech.

http://www.splitfire.com

Rychlé hledání

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Čas uzavírky objednávek

DPD za: 15 hodin 56 minut

Osobní nastavení podvozku

Personal suspension settings

Aktuality

7.2.2018 • Řetězy DID nově v nabídce pro Českou i Slovenskou republiku
Podařilo se nám konečně získat distribuční práva na DID řetězy pro Česko a Slovensko. Co to pro vás znamená? Že pro řetězy, a tím myslíme kvalitní řetězy, již nemusíte chodit jinam.
Řetězy DID nově v nabídce pro Českou i Slovenskou republiku ...zobrazit celý článek
16.1.2018 • Čím se předzásobit na začátku sezóny? Díl 1. Svíčky
Na začátku sezóny se vždy nejvíce prodává několik produktů. Jedním z nich jsou svíčky. Schválně se podívejte jak vypadá graf prodejů v průběhu roku.
Čím se předzásobit na začátku sezóny? Díl 1. Svíčky ...zobrazit celý článek

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.

All Balls RacingMIVVEKHIFLOFILTROLUCASPIPERCROSSMOTION STUFFUFOEASTON EXPCYCRAJTGOLDFRENNGWRPVenhillAOKINGKBel-RayJMTCARBONE LORRAINEK-TECHATHENA