Rychlé hledání

Aktuality

CHYBA: Probíhá údržba systému. Zkuste to prosím později. Děkujeme za pochopení.

Brzdové a spojkové díly EBC můžete nově objednávat na Motonetu

21.6.2018

Brzdové a spojkové díly EBC můžete nově objednávat na Motonetu

O EBC Brakes jsme usilovali dlouho. Takovýhle sortiment, při takovéhle kvalitě a s takovými dodacími podmínkami totiž hodně zjednoduší život hlavně vám. Ale pěkně popořádku po řádku.

Kdo je EBC Brakes a čím je zajímavý?

Jednoduše řečeno, EBC je světový leader v byznysu s brzdovými komponenty. Period, bodka, finíto, puntík. Již přes 50 let v USA a UK vyrábí brzdové destičky, brzdové kotouče, brzdové hadice, brzdové čelisti, spojkové díly - lamely a pružiny. EBC nabízí nejširší sortiment brzdových destiček na světě - brzdí i horská kola, auta, turbíny, náklaďáky, zkrátka cokoliv, co má brzdu. Abyste si dokázali udělat alespoň nějakou představu jak široký záběr mají, tak vězte, že čistě jenom přehled, prostý výčet brzdových destiček pro motorky zabírá v jejich katalogu 204 stran. A to samé, co o destičkách, lze říci i o dalším zboží.

Další velepříjemný benefit oproti řadě dalších výrobců je rychlost dodání. Díky faktu, že EBC má sklad v Anglii, trvá dodání výrazně kratší dobu, než když se zboží plaví odněkud z Japonska nebo Číny. Abychom byli konkrétní, objednávat zboží budeme vždy v pátek v 10 ráno, u vás může být již do týdne!

Co a jak a kdy objednávat?

Pokud máte brzdové komponenty EBC Brakes zájem, doporučujeme jako první krok

Poradí vám jak vybrat to správné zboží pro konkrétní motorky a rádi předáme i katalog čítající celých 808 stran! Tam je všechno.

Na Motonetu a na skladě je již základní nabídka brzdových destiček pro silniční motorky, spojkových lamel a brzdových čelistí. Postupně stále přibývají další a další díly i když nějaké speciality určené pro veterány či atypické motorky skladovat nebudeme. Pokud byste však měli nějaké speciální přání, není problém objednat. Jak jsme psali, od pátku do týdne to může být u vás.

Věděli jste, že...?

Mimochodem, tušíte, co byla první položka v jejich katalogu? Byly to brzdové destičky na Yamahu RD 350 z roku 1973.

 

Brzdové a spojkové díly EBC můžete nově objednávat na Motonetu

Rychlé hledání

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Čas uzavírky objednávek

DPD za: 12 hodin 33 minut

Osobní nastavení podvozku

Personal suspension settings

Aktuality

14.8.2018 • Zjistili jsme, proč jsou výrobky SHADu tak vychytané.
Samozřejmě jsme ze všech setkání a videí a samotných produktů a zkušeností věděli, že SHAD je prostě boží firma s božími produkty. Chtěli jsme se ale přesvědčit na vlastní očiska, jak to dělají. Tak jsme se tam vydali. Přímo do
Zjistili jsme, proč jsou výrobky SHADu tak vychytané. ...zobrazit celý článek
3.8.2018 • Polisport chránítka, která se opravdu šiknou.
Možná vás překvapíme. Polisport vyrábí spoustu věcí, které jste možná netušili, že existují, ale zato se vám fakt hodí. A řadu z nich nikdo jiný ani nevyrábí. Najdete na Motonetu, v různých barvách, za zajmavé ceny.
Polisport chránítka, která se opravdu šiknou. ...zobrazit celý článek

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.