Košík

Rychlé hledání

Aktuality

2 výrobci, 2 nabíječky = množstevní slevy v čase, kdy se nabíječky prodávají.

9.10.2018

2 výrobci, 2 nabíječky = množstevní slevy v čase, kdy se nabíječky prodávají.

Podzim udeřil naplno a i největší vytrvalci mezi motorkáři si pomalu začínají přiznávat, že doba k ustájení se časem blíží. Nu, a během zimního spánku je záhodno jednou, dvakrát dobít baterku, aby na jaře opět fungovala na 100%.  Případně můžete motorku napojit na „chytrou“ nabíječku a neřešit to vůbec. Není větší opruz než když první hezký jarní den celí natěšení na vyjížďku chcete nastartovat a ono to neto…
Připravili jsme proto pro vás akci, do které jsme zahrnuli 2 nabíječky od dvou různých výrobců. Aby si vybral každý a pro každou příležitost. Akce spočívá v dodatečných množstevních slevách čítajících z a j í m a v á procenta. Pro konkrétní nabídku, prosím kontaktujte obchodního zástupce.

 

Obě nabíječky o kterých se bavíme, jsou automatické. Připojíte je k baterii a když je nabito, přejdou do udržovacího modu, ve kterém zůstanou připraveny jak Železník na startu Velké pardubické, dokud napětí neklesne pod určitou hranici. Pak opět vyrazí. Obě mají v základu:​​​​​​​

  • Ochranu proti přehřátí.
  • Svorky odolné korozi.
  • Ochranu proti zkratu - i proti tomu když si spletete + a -.

 

A teď čím jsou každá zajímavá?

 

Fullbat Fulload 750

 

Nabíjí 0,75 Ampérem.
​​​​​​​Má režimy 6V a 12V. To se hodí.
Je fakt malinkatá 5x8cm, ta se vám vejde všude. I pod sedlo.

 

BS Battery - BS 15

Nabíjí 1,5 Ampérem
Umí tzv desulfataci. To je vám neuvěřitelně vychytaná věc. Totiž takhle. BS 15 má uvnitř mikroprocesor, který s baterkou provede takové malé cvičení, rozpozná stav baterie a zjistí, co má dělat. Pokud je baterie jenom vybitá, prostě ji nabije. Pokud je hluboce, hodně moc, pořádně, upe vybitá, dokáže ji tzv. “desulfatovat”. Takže, stručně, jasně, jednoduše, dokáže ji oživit.

 

Věříme, že si vyberete. Pamatujte, čím více jich koupíte na sklad, tím zajímavější cenu dostanete. Vše s vámi dohodne obchodník.

 

 

 

2 výrobci, 2 nabíječky = množstevní slevy v čase, kdy se nabíječky prodávají.

Rychlé hledání

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Čas uzavírky objednávek

DPD za: 7 minut

Osobní nastavení podvozku

Personal suspension settings

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.