Košík

Rychlé hledání

Aktuality

Motopoint funguje bez omezení. A navíc vás podpoří.

17.3.2020

Motopoint funguje bez omezení. A navíc vás podpoří.

Základní situaci známe všichni. Není jednoduchá ať se na to koukneme z jakékoli stránky. My v Motopointu se samozřejmě zodpovědně řídíme všemi pravidly a nařízeními. Stále však fungujeme prakticky bez limitů (kromě osobního odběru ze skladu)  a zároveň věříme, že můžete s námi fungovat i vy. 
Neházejte flintu do žita, neskládejte ruce do klína, nevěšte hlavu. Na paniku je vždycky času dost.
PODPOŘÍME VÁS.

Celá tahle situace totiž může mít i na první pohled neočekávané následky: 

Více volného času + dlouhá izolace s nejbližšími + krásné počasí + volné silnice = parádní vyjížďka na motorce -> potřeba doplňků a náhradních dílů -> byznys pro vás.

Vyjížďka samozřejmě musí splňovat všechna hygienická pravidla. Zkrátka, jako když jdete na procházku do parku. V žádném případě nechceme nabádat motorkáře, aby porušovali nařízení vlády a hlavně ohrožovali ostatní. Nicméně zakázané ani nezodpovědné to není a vyvětrat si hlavu každému jenom prospěje. Tak své zákazníky v tomto směru inspirujte.

PODPOŘÍME VÁS PŘÍMO

Zatím do 24.3. včetně, SNIŽUJEME limit pro dopravu zdarma na 1 499,- Kč.
Navíc, pokud bude objednávka obsahovat alespoň jeden produkt MOTION STUFF v hodnotě minimálně 150,- Kč (MOC), máte dopravné ZDARMA v každém případě.  Jo, budeme tolerovat i to za 146,- ;)

Dárek zdarma pro vaše zákazníky
Eshop. Zákazníci do obchodu nemůžou, ale motorku doma mají a díly potřebovat budou. Nabídněte něco k objednávce zdarma (pomůžeme vám nějakým zbožím za hubičku), třeba sprej MOTIP na čištění helmy. Obraťte se na obchodníka a dohodněte s ním podrobnosti.

Individuální pobídky na jarní naskladnění.
Naši obchodníci s vámi rádi domluví speciální akce na naskladnění toho, co se opravdu prodává a co se bude prodávat i dál. Cinkněte jim.

EXTRA TIPY OD NÁS

Nezlevňujte. Zvlášť dnes potřebujete vydělávat peníze i na menším byznysu. Podporujte zákazníky dodatečnými službami, akcemi, kreativními nápady. V krizi bude rozhodovat vaše služba a přístup, a to, jestli si udržíte marži.

Snažte se prodávat produkty s vyšší cenou a přidanou hodnotou. Kdy jindy než teď máte prostor se věnovat zákazníkovi a vysvětlit mu výhody kvalitnějšího zboží? Soustřeďte se na kvalitu a na marži. 

Servis – nabídněte dovoz/odvoz motorky a její přípravu na sezónu; motivujte třeba diagnostikou TEXA s protokolem zdarma.

Probírejte se zákazníky prodej dílů přes whatsapp/skype. Pošlete jim třeba screen, když potřebují „henten díl, co je vedle tamtoho, pod tím bílým“.

Ale hlavně se držte. Přejeme ať vše přežijete ve zdraví. 

 

Máte otázky?
info@motopoint.cz

 

Motopoint funguje bez omezení. A navíc vás podpoří.

Rychlé hledání

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Aktuality

17.3.2020 • Motopoint funguje bez omezení. A navíc vás podpoří.
Základní situaci známe všichni. Není jednoduchá ať se na to koukneme z jakékoli stránky. My v Motopointu se samozřejmě zodpovědně řídíme všemi pravidly a nařízeními. Stále však fungujeme prakticky bez limitů (kromě osobního odběr
Motopoint funguje bez omezení. A navíc vás podpoří. ...zobrazit celý článek

Osobní nastavení podvozku

Personal suspension settings

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.