Košík

Rychlé hledání

Bel-Ray oleje a maziva

Bel-Ray oleje a maziva

Historie společnosti

Produkty Bel-Ray prokazují již více než 60 let svoji hodnotu tím, že nastavují laťku kvality a výkonnosti. Průmyslová, důlní a "Powersports"výrobní divize vyvíjejí prostřednictvím špičkových technologií oleje a maziva Bel-Ray s cílem maximální ochrany výrobků a zajímavého ekonomického efektu pro aplikace v leteckém, automobilním, energetickém, potravinářském, námořním, vojenském, motocyklovém, OEM, strojírenském, textilním a dalších odvětvích průmyslu.

Maziva Bel-Ray sloužila na ponorkách, cestovala na Měsíc, zažívala mrazivé arktické zimy, vzdorovala pouštnímu prachu a horku, a závodila v motoristických šampionátech. Vyrábí se v USA v soukromé rodinné společnosti ve Farmingdale, New Jersey. Od skromných začátků v garáži rodičů zakladatelů se Bel-Ray vyvinul ve společnost s celosvětovou působností a distribucí svých výrobků od Asie přes Afriku, Ameriku, Evropu a Austrálii až po dodávky dokonce i do Antarktidy.

Odborné znalosti a zkušenosti lidí z Bel Ray a inovativní technologie jsou součástí každého výrobku Bel-Ray, vývojem kvalitních produktů pro speciální aplikace počínaje, přes konkurenceschopné ceny až po výjimečný zákaznický servis. Bel-Ray je tak plně připraven dodávat "Total Performance Lubricants", tedy maziva nejvyšší kvality a výkonnosti.

Od roku 1946 Bel Ray pomáhá zákazníkům získat maximální výkony z jejich strojů a zařízení. Maziva Bel-Ray pracují v pecích při teplotách v řádech 1000°C, na vysokorychlostních výrobních linkách, sto a více-tunových důlních rýpadlech a také ve Vašich oblíbených motocyklech a čtyřkolkách, tedy v těch celosvětově nejnáročnějších aplikacích.

 

 

 

 

 

Technické zprávy na www.belray.com

 

Bel-Ray byl první, kdo:

 • Vyvinul plastické mazivo pro startovací mechanismus na letadlových lodích US Navy
 • Představil syntetický olej pro dvoudobé motory motocyklů s nízkou kouřivostí
 • Vyvinul a uvedl na trh produkty s prodlouženým intervalem výměny
 • Získal schválení USDA pro netoxické produkty v potravinářském průmyslu označené No-Tox® a USDA/NSF H1 pro produkty s odolností extrémním tlakům

 

Divize Powersports

Některé látky pro zvýšení výkonnosti jsou naprosto legální.

Bel-Ray nejen že pouze maže pohyblivé části Vašeho motocyklu, ale doslova mu "vdechuje život."

Písty pracují efektivněji, převodová kola zabírají s větší účinností, řetězy také plní svoji roli dokonaleji - vše se stává živějším, všechny elementy se pohybují ve vzájemné harmonii.

Bel-Ray odhaluje plný potenciál Vašeho stroje, a zároveň zvyšuje životnost každého pohybujícího se dílu. Výsledkem je nižší tření, menší opotřebení a Váš motor má čistější chod.

Takže když jde o to, co použít pro Vaši motorku, je jediné řešení - používat maziva Bel-Ray.

Flex Your Engine.

Rozhýbejte Váš motor.

 

Powersports produkty

 • Motorové oleje pro čtyřdobé motory
 • Motorové oleje pro V-motory
 • Motorové oleje pro dvoudobé motory
 • Převodové oleje
 • Tlumičové kapaliny
 • Chladící kapaliny
 • Brzdové kapaliny
 • Produkty pro údržbu vzduchových filtrů
 • Produkty pro údržbu řetězu
 • Servisní produkty

Klikněte zde pro stažení katalogu produktů Powersports.

Powersports aplikace

 • Offroad motocykly - motokros, enduro...
 • Road motocykly - street, supersport, cruiser...
 • Skútry
 • Sportovní a užitkové čtyřkolky
 • Motokáry

Klikněte zde pro návštěvu Bel-Ray osazovací tabulky podle typu motocyklu. Navíc, doporučené produkty pro Váš stroj najdete i přímo v katalogu Motonet.

Klikněte zde pro zobrazení odpovění na časté dotazy (FAQ).

 

Sortiment Bel-Ray v distribuční síti Motopoint

VŠECHNY PRODUKTOVÉ INFORMACE A BEZPEČNOSTNÍ LISTY PRODUKTŮ NALEZNETE PŘÍMO V KARTĚ PRODUKTU V E-SHOPU. VÝROBKY MAJÍ NA ZADNÍ STRANĚ ČESKÝ POPIS A NÁVOD K POUŽITÍ.

Motorové oleje pro čtyřdobé motocyklové motory

Bel-Ray EXS Synthetic Ester 4T Engine Oil

Bel-Ray EXS Synthetic Ester 4T Engine Oil

Bel-Ray® EXS Full Synthetic Ester 4T Engine Oil je špičkový plně syntetický motocyklový olej pro čtyřdobé motory složený z nejkvalitnějších syntetických uhlovodíků a esterových základových kapalin, s unikátními aditivy pro odolnost extrémním tlakům, proti opotřebení a střihovému zatížení. Splňuje požadavky nejnáročnějších aplikací. Snižuje teplotu motoru a zvyšuje výkon. Splňuje výkonnostní požadavky API SM a JASO MA2. Vhodný pro všechny vzduchem i kapalinou chlazené čtyřdobé motory a pro spojky pracující v olejové lázni.

 

Bel-Ray Thumper Racing Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray Thumper Racing Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray® Thumper Racing Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil je závodní syntetický motocyklový olej, který kombinuje nejkvalitnější syntetické estery a vysoce rafinované minerální základové oleje. Je speciálně vyvinutý pro dnešní čtyřdobé jednoválcové víceventilové závodní motory. Zajišťuje maximální ochranu ventilů, pístních kroužků, válců a pístů proti opotřebení. Umožňuje maximální využití výkonu motoru a zajišťuje konzistentní výkonnost spojky. Splňuje požadavky API SM a JASO MA2. Vhodný pro všechny vzduchem i kapalinou chlazené čtyřdobé motory a pro spojky pracující v olejové lázni.

 

Bel-Ray EXP Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray EXP Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray® EXP Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil je syntetický olej, který obsahuje kombinaci nejkvalitnějších syntetických olejů s vybranými minerálními základovými oleji a zajišťuje nejvyšší úroveň ochrany pro všechny čtyřdobé motocyklové motory. Obsahuje aditiva pro zvýšenou odolnost vúči střihovému zatížení. Splňuje výkonnostní požadavky norem API SM a JASO MA2. Je vhodný pro všechny vzduchem i kapalinou chlazené čtyřdobé motory motocyklů a pro spojky pracující v olejové lázni.

 

Bel-Ray EXL Mineral 4T Engine Oil

Bel-Ray EXL Mineral 4T Engine Oil

Bel-Ray® EXL Mineral 4T Engine Oil je minerální olej pro čtyřdobé motory motocyklů. Splňuje výkonnostní požadavky norem API SM a JASO MA2. Je vhodný pro všechny vzduchem i kapalinou chlazené čtyřdobé motory motocyklů a pro spojky pracující v olejové lázni.

 

Bel-Ray ATV Trail Mineral 4T Engine Oil

Bel-Ray ATV Trail Mineral 4T Engine Oil

Bel-Ray® ATV Trail Mineral 4T Engine Oil je olej vyvinutý pro specifické požadavky všech čtyřdobých motorů užitkových i sportovních čtyřkolek. Je vhodný jak pro vzduchem, tak i kapalinou chlazené motory. Speciální systém "Rust Defense" - systém ochrany motoru proti korozi - pokrývá vnitřní komponenty motoru a zajišťuje maximální ochranu motoru. Obsahuje vysoce účinná aditiva proti opotřebení a prodlužuje životnost motoru.

 

Bel-Ray Scooter Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray Scooter Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray® Scooter Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil je syntetický olej , který kombinuje syntetické kapaliny nejvyšší kvality s vybranými základovými minerálními oleji a zajišťuje nejvyšší úroveň ochrany čtyřdobých motorů skútrů. Obsahuje aditiva pro zvýšenou odolnost vúči střihovému zatížení. Splňuje výkonnostní požadavky norem API SM a JASO MA2. Je vhodný pro všechny vzduchem i kapalinou chlazené čtyřdobé motory motocyklů a pro spojky pracující v olejové lázni.

 

Motorové oleje pro čtyřdobé motocyklové motory do V (V-Twin)

Bel-Ray V-Twin Semi-Synthetic Motor Oil

Bel-Ray V-Twin Semi-Synthetic Motor Oil

Bel-Ray V-Twin Semi-Synthetic Motor Oil je širokorozsahový polosyntetický olej pro motocyklové motory do V, vyvinutý speciálně tak, aby vyhovoval specifickým požadavkům vysokoobjemových V-motorů. Kombinuje výhody plně syntetických olejů s nižší cenou minerálních olejů.

 

Bel-Ray V-Twin Motor Oil

Bel-Ray V-Twin Motor Oil

Bel-Ray V-Twin Motor Oil je cenově dostupný širokorozsahový olej pro čtyřdobé motory do V.

 

Motorové oleje pro dvoudobé motory motocyklů

 

Bel-Ray H1-R Racing 100% Synthetic Ester 2T Engine Oil

Bel-Ray® H1-R Racing 100% Synthetic Ester 2T Engine Oil

Bel-Ray® H1-R Racing 100% Synthetic Ester 2T Engine Oil je plně syntetický závodní olej pro dvoudobé motory motocyklů, vyvinutý speciálně pro motory s výfukovou přívěrou. 100% syntetické esterové základové oleje ulpívají na kovových površích a zabraňují opotřebení ve všech dvoudobých motorech. Díky čistému spalování zabraňuje usazování karbonu ve spalovacích prostorech a mechanismech výfukové přívěry. H1-R udržuje motor čistý a "živý" i v těch nejtěžších závodních podmínkách. Není vhodný pro metanolová paliva.

 

 Bel-Ray Si-7 Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray Si-7 Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray® Si-7 Full Synthetic 2T Engine Oil je plně syntetický olej speciálně vyvinutý pro oddělené mazání, lze jej však stejně dobře používat i pro mazání směsí. Snižuje kouřivost motoru a usazování karbonových zbytků a zajišťuje nejvyšší úroveň ochrany pro všechny dvoudobé motory. Splňuje požadavky norem JASO FD a ISO-L-EGD pro zajištění vyššího výkonu a delší životnosti motorů.

 

Bel-Ray SL-2 Semi-Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray SL-2 Semi-Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray® SL-2 Semi-Synthetic 2T Engine Oil je polosyntetický olej pro všechny dvoudobé motocyklové motory. Snižuje kouřivost a ochraňuje proti usazování karbonových zbytků, pro zajištění delší životnosti a vyšší výkonnosti motorů. Splňuje požadavky norem JASO FD a ISO-L-EGD a je vhodný jak pro oddělené mazání, tak i pro mazání směsí.

 

Bel-Ray 2T Mineral Engine Oil

Bel-Ray® 2T Mineral Engine Oil je minerální olej pro malé dvoudobé motory mazaní směsí i pomocí odděleného mazání. Usnadňuje spalování, snižuje karbonové zbytku, kouřivost a opotřebení motoru.

 

Bel-Ray Scooter Semi-Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray Scooter Semi-Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray® Scooter Semi-Synthetic 2T Engine Oil je polosyntetický motorový olej pro dvoudobé motory skútrů, vyrobený z vysoce kvalitních syntetických základových olejů pro zajištění čistého spalování a vysoké ochrany motoru proti opotřebení. Je vhodný jak pro vzduchem, tak i kapalinou chlazené motory skútrů. Chrání pístní kroužky a zabraňuje závadám zapalovacích svíček.

 

Převodové oleje pro motocykly

Bel-Ray Gear Saver Hypoid Gear Oil

Bel-Ray Gear Saver Hypoid Gear Oil

Bel-Ray® Gear Saver Hypoid Gear Oil obsahuje vyspělá vysokotlaká aditiva a poskytuje tak neuvěřitelnou ochranu pro vysoce zatížené kardanové převody a finální převodové jednotky. Splňuje požadavky norem GL-4 a GL-5. Není vhodný pro spojky pracující v olejové lázni.

 

Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil

Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil

Bel-Ray® Gear Saver Transmission Oil je převodový olej vyvinutý pro unikátní požadavky všech motocyklových převodovek spolupracujících se spojkou v olejové lázni. Zajišťuje optimální chlazení spojky a zlepšuje vlastnosti spojky při startech. Zvyšuje životnost spojky a zároveň ochraňuje vysoce zatížená převodová kola proti opotřebení a umožňuje snadné řazení.

Tlumičové kapaliny pro motocykly

Bel-Ray High Performance Fork Oil

Bel-Ray High Performance Fork Oil

Bel-Ray® High Performance Fork Oil je tlumičový olej vyvinutý pro přední vidlice motocyklů, včetně těch, které používají cartridge a dvoukomorové systémy. Díky použití pečlivě vybraných základových olejů je zabráněno "vadnutí" výkonnosti oleje a je zajištěna správná funkce v širokém teplotním rozsahu. Tento výrobek znatelně vylepšuje funkci přední vidlice.

 

Bel-Ray HVI Racing Suspension Fluid

Bel-Ray HVI Racing Suspension Fluid

Bel-Ray® HVI Racing Suspension Fluid tlumičová kapalina vyvinutá pro zadní tlumiče, které pracují s vysokým vnitřním tlakem plynu. Aditiva proti vysokým tlakům snižují opotřebení komponentů ve vysoce zátěžových závodních podmínkách. Vysoký viskozitní index umožňuje všem závodním tlumičům pracovat konzistentně v širokém rozsahu teplot a zajišťuje maximání ochranu proti opotřebení.

 

Chladící kapaliny pro motocykly

 

Bel-Ray Moto Chill Racing Coolant

Bel-Ray Moto Chill Racing Coolant

Bel-Ray® Moto Chill Racing Coolant je chladící kapalina pro motocyklové motory, která využívá netoxickou propylén-glykolovou formuli pro lepší přenos tepla a lepší efektivitu chlazení motoru. Chrání proti korozi a prodlužuje životnost chladících systémů včetně těch s hliníkovými a hořčíkovými komponenty. Kapalina je vhodná i pro nejnáročnější závodní podmínky. Neředit, je připraveno k použití.

 

Brzdové kapaliny pro motocykly

Bel-Ray Super DOT 4 Brake Fluid

Bel-Ray Super DOT 4 Brake Fluid

Bel-Ray Super DOT 4 Brake Fluid je brzdová kapalina, která překračuje specifikace FMVSS  Sec. 571.116 DOT 4, SAE J1703 a ISO 4925.Je mísitelná se všemi kapalinami splňujícími normy DOT 3 nebo DOT 4. Je vhodná pro použití  ve všech hydraulických brzdových systémech i hydraulických spojkách, kromě systémů používajících kapaliny na bázi minerálních olejů (LHM).

Bel-Ray Silicone DOT 5 Brake Fluid

Bel-Ray Silicone DOT 5 Brake Fluid

Bel-Ray Silicone DOT 5 Brake Fluid je silikonová brzdová kapalina s vysokým bodem varu, která překračuje specifikace FMVSS Sec. 571.116 DOT 5. Je mísitelná se všemi kapalinami této specifikace. Nesmí se míchat s kapalinami DOT 3 a DOT 4. Může se však použít místo těchto kapalin, pokud je proveden výplach systému. Je vhodná pro použití  ve všech hydraulických brzdových systémech, kromě systémů používajících kapaliny na bázi minerálních olejů (LHM).

 

Produkty pro údržbu vzduchových filtrů

Bel-Ray Foam Filter Oil

Bel-Ray Foam Filter Oil

Bel-Ray® Foam Filter Oil olej na pěnové vzduchové filtry pro road, offroad i racing aplikace. Inovativní technologie. Snadná aplikace a vylepšený průtok vzduchu. Ultra-viskózní formule vytváří olejovou bariéru, která zachycuje i mikronové částečky nečistot, které jinak způsobují opotřebení motoru. Chrání vzduchový filtr proti vlhkosti při jízdě za mokra.

 

Bel-Ray Foam Filter Oil Spray

Bel-Ray Foam Filter Oil Spray

Bel-Ray® Foam Filter Oil Spray je olej ve spreji na pěnové vzduchové filtry pro road, offroad i racing aplikace. Inovativní technologie. Snadná aplikace a vylepšený průtok vzduchu. Ultra-viskózní formule vytváří olejovou bariéru, která zachycuje i mikronové částečky nečistot, které jinak způsobují opotřebení motoru. Chrání vzduchový filtr proti vlhkosti při jízdě za mokra.

 

Bel-Ray Fiber Filter Oil

Bel-Ray Fiber Filter Oil

Bel-Ray® Fiber Filter Oil je olej ve speji speciálně vyvinutý pro vysokou výkonnost a účinnost všech vláknových a gázových typů vzduchových filtrů. Funguje jako záchytný element proti nečistotám, ale zároveň udržuje zvýšený průtok vzduchu těmito filtry. Chrání vzduchový filtr proti vlhkosti při jízdě za mokra.

 

Bel-Ray Foam Filter Cleaner & Degreaser

Bel-Ray Foam Filter Cleaner & Degreaser

Bel-Ray® Foam Filter Cleaner & Degreaser je odmašťovací sprej pro čištění pěnových vzduchových filtrů. Odstraňuje olej a nečistoty z filtru, zároveň zabraňuje poškozování pěnových buněk - maximalizuje životnost filtru. Tento víceúčelový čistič může být také použit jako odmaˇštovadlo na motory nebo jiné obecné účely.

 

Produkty pro údržbu motocyklových řetězů

Bel-Ray Super Clean Chain Lube

Bel-Ray Super Clean Chain Lube

Bel-Ray® Super Clean Chain Lube je mazivo na řetěz ve spreji, které využívá nejnovější inovace v technologii mazání řetězu. Kombinuje neuvěřitelnou ochranu proti opotřebení řetězu a řetězových kol s povrchovou vrstvou, která chrání před nečistotami, pískem a ABSOLUTNĚ Z ŘETĚZU NEODSTŘIKUJE, pokud je produkt správně použit. Je vhodné pro všechny válečkové typy řetězů, včetně těsněných O-, X- a Z- kroužkových při road, offroad i racing použití.

 

Bel-Ray Blue Tac Chain Lube

Bel-Ray Blue Tac Chain Lube

Bel-Ray® Blue Tac Chain Lube je mazivo na řetěz ve spreji vhodné pro všechny válečkové typy řetězů, včetně těsněných O-, X- a Z- kroužkových. Odolnost proti odstřikování i ve vysokých rychlostech, vysoká ochrana proti opotřebení řetězu a řetězových kol. Obsahuje antikorozní aditiva.

 

Servisní produkty

Bel-Ray 6 in 1

Bel-Ray 6 in 1

Bel-Ray® 6 in 1 je víceúčelový údržbový sprej, který obsahuje aditiva proti opotřebení, snadno penetruje a vytváří vysoce pevný mazací film. Čistí, maže, chráni proti rzi a rezavění, odpuzuje vodu a snižuje tření. Nepoškozuje elektrické kontakty, vinyl, dřevo ani lak.

Bel-Ray Assembly Lube

Bel-Ray Assembly Lube

Bel-Ray Assembly Lube je mazivo s vysokým obsahem síranu molybdeničitého pro snadnou montáž a demontáž. Jeho výjimečné mazací vlastnosti a vlastnosti proti opotřebení minimalizují opotřebení během záběhu součástí. Je přilnavé ke kovovým povrchům a ideální pro zajištění "startovacího" mazání nově sestavených částí motoru, např. vačkových segmentů. Chrání opotřebení závitů a umožňuje dosažení správného utahovacího momentu, zabraňuje zadírání komponentů. Je odolné proti vodě a nepůsobí na něj většina kyselin.

Bel-Ray Waterproof Grease

Bel-Ray Waterproof Grease

Bel-Ray Waterproof Greaseje legendární víceúčelové vysoce odolné plastické mazivo. Má vysokou odolnost proti vodě včetně slané, zajišťuje dlouhotrvající utěsnění a ochranu. Perfektní pro ložiska kol, hlavového složení, uložení přepákování, uchycení kyvné vidlice, a další mazací body motocyklů, čtyřkolek, sněžných skútrů a lodních motorů. Má vysokou mechanickou stabilitu a speciální aditiva proti opotřebení, která chrání a mažou ložiska pro zvýšení jejich životnosti a výkonnosti.

 

Bel-Ray Brake & Contact Cleaner

Bel-Ray Brake & Contact Cleaner

Bel-Ray® Brake & Contact Cleaner je sprej pro čištění a odmašťování všech kovových povrchů. Tento unikátní produkt čistí komponenty brzd, odstraňuje karbonové usazeniny a olejové zbytky. Rychle zasychá a nezanechává žádné zbytky. Tento víceúčelový sprej může být použit k čištění elektrických kontaktů včetně zapalování, přerušovačů, zapalovacích svíček, dílů karburátoru, převodovek, a další dílů motoru, i jiných oblastí, které vyžadují rychleschnoucí sprej. Nepoškozuje většinu plastů.

 

Racing support

Bel-Ray sponzoruje Team Althea Ducati jezdce Carlose Checu a Davide Giugliana, The Power Electronics Aspar duo jezdců Randy DePunieta a Aleixe Espargaro, BelRay podporuje TM factory jezdce Thomase Chareyre, Bel-Ray dále sponzoruje Floride Monster Energy Kawasaki Pro Circuit team jezdce Tommyho Searle, CP377 Monster Energy Kawasaki Pro Circuit jezdce Christophe Pourcela.

 

 

VŠECHNY PRODUKTOVÉ INFORMACE A BEZPEČNOSTNÍ LISTY PRODUKTŮ NALEZNETE PŘÍMO V KARTĚ PRODUKTU V E-SHOPU. VÝROBKY MAJÍ NA ZADNÍ STRANĚ ČESKÝ POPIS A NÁVOD K POUŽITÍ.

www.belray.com

Bel-Ray - FLEX YOUR ENGINE!

 

Nakoupíte v naší dealerské síti, např.: www.2hmoto.cz

Rychlé hledání

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Čas uzavírky objednávek

PPL za: 16 hodin 51 minut

Osobní nastavení podvozku

Personal suspension settings

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.