Košík

Rychlé hledání

Zapalovací svíčky a koncovky NGK

Zapalovací svíčky a koncovky NGK

Společnost

NGK je přední výrobce zapalovacích svíček, koncovek, žhavících svíček a Lambda senzorů. Jako největší dodavatel těchto produktů do prvovýroby významným výrobcům automobilů a motocyklů je povinen dodávat produkty, které vyhovují jejich specifickým požadavkům. Výrobci motorů velmi často při vývoji konzultují konstrukci motorů s konstruktéry a inženýry z řad NGK a společně tak pracují na vývoji. Každý produkt NGK je konstruován tak, aby vyhovoval nejpřísnějším standardům, výsledkem toho je spolehlivý výrobek se stálou výkonností ve všech podmínkách.

Technologie

NGK disponuje technologiemi pro výrobu svíček pro všechny typy automobilových motorů, stejně tak motocyklových, lodních, zemědělských i pro jiné použití. Ve skutečnosti NGK vyrábí a skladuje více než 1.000 různých typů svíček. Každá z nich vyhovuje těm nejnáročnějším podmínkám výrobců motorů. Není proto pochyb, že NGK je výrobcem zapalovacích svíček číslo 1 na světě. NGK je také nesporně nejlepším výrobcem zapalovacích svíček pro motocykly. Má v sortimentu zapalovací svíčky pro prakticky všechny motocykly a skútry na světě. Za použití širokého spektra materiálů, od standardních měděných materiálů až po iridium, se stal světovou jedničkou v konstrukci a vývoji zapalovacích svíček.

 

Sortiment a reference

Standardní řada svíčekNGK standard

Dříč, který pracuje v srdci mnoha motorů po celém světě.

Standardní kvalita svíček z prvovýroby
Vyráběno systémem trojitého těsnění
Stálý výkon
Číslo jedna pro miliony vozů po celém světě

 

LASER PLATINUM®

NGK Laser PlatinumSvíčky Laser Platinum poskytují vysokou zapalitelnost a delší životnost. Dvojitě platinované povrchy zajišťují menší opotřebení a zároveň výbornou efektivitu spalování bez zanášení a nižší emise.

Laserem svařovaná platinová elektroda
Trojí kovové platinování poskytuje výborné antikorozní vlastnosti a zabraňuje zadření motoru
Zlepšená akcelerace
Lepší spalování paliva a nižší emise
Nejlepší platinová zapalovací svíčka na trhu

 

 

 

Iridium IX®

NGK Iridium IX S novými iridiovými svíčkami udělal NGK obrovský skok ve vývoji zapalovacích svíček. Iridium je drahý kov používaný pro technicky vyspělé aplikace. Je tvrdší než většina drahých kovů, odolný vůči většině chemikálií a má teplotu tání2450°C.

Motocykloví závodníci, včetně světových šampionů z týmu Honda Nastro Azzuro spoléhají na iridiové svíčky NGK. Iridiové svíčky jsou také dodávány do prvovýroby na mnoho motocyklů, například na Hondu CBR600.

Iridiové zapalovací svíčky zaručují významné zlepšení v těchto oblastech:
- lepší efektivita zapalování
- lepší akcelerace
- rychlejší startování a klidnější chod
- delší životnost
- nižší spotřeba paliva

 

 

LASER IRIDIUM®NGK Laser Iridium

Svíčky Laser Iridium zajišťují výbornou zápalnost a dlouhou životnost. Povrchy s Iridiem / Platinou poskytují menší opotřebení a zároveň výbornou efektivitu spalování bez zanášení a nižší emise.

Laserem svařovaná iridiová elektroda
Trojí kovové platinování poskytuje výborné antikorozní vlastnosti a zabraňuje zadření motoru
Zlepšená akcelerace
Lepší spalování paliva a nižší emise
Nejlepší iridiová zapalovací svíčka na trhu 

 

 

Závodní svíčkyNGK racing

Svíčky NGK už po mnoho let zajišťují zapalovaní závodních motorů po celém světě, za tu dobu se z NGK stala ikona která pomáhá závodním týmům k vítězství. Inženýři z NGK si uvědomují, že závodní vozy pracují v extrémních podmínkách, a proto navrhují svíčky s ohledem na pracovní podmínky těchto vysokootáčkových a vysokokompresních motorů. S vědomím těchto faktů budete mít jistotu, že Vám cestu k vítězství zapaluje světová jednička v této oblasti.

Aby svíčky vydržely pracovat ve specifických podmínkách závodních motorů, NGK používá speciální elektrodové materiály a další technologie.
Elektrodové materiály – užití vzácných kovů jako např. platina nebo kombinace zlato/paladium pro delší trvanlivost a nižší požadavky na voltáž.
Elektrodové konfigurace – speciální centrální elektrody poskytují lepší zapalování a zároveň prodlužují životnost.
Speciální izolace – konfigurace izolátoru zlepšující odezvu na plyn

 

Zapalovací svíčky NGK jsou velmi často používány ve všech formách motosportu včetně Formule 1, závodních

cestovních vozů, Rallye a v motocyklových závodech. Vysoké kompresní poměry a otáčky vysoce výkonných závodních motorů vyžadují zapalovací svíčky, které dokážou odolat přehřívání a velkému zatížení. NGK má sortiment svíček schopných odolat těmto těžkým podmínkám, často za použití drahých kovů např. iridia. Zapalovací svíčky NGK jsou předepsány mnoha výrobci motocyklů včetně Hondy, Yamahy, Suzuki i Kawasaki.

 

 

 

Pro více informací klikněte na http://www.ngkntk.co.uk/

NGK Partfinger: http://www.ngkpartfinder.co.uk/motorbikes_scooters.php

Nakoupíte v naší dealerské síti, např.: www.2hmoto.cz

Rychlé hledání

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Osobní nastavení podvozku

Personal suspension settings

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.