Košík

Rychlé hledání

Filtry Pipercross

Filtry Pipercross

Společnost

Hlavní důvody, proč si vybrat vzduchové filtry Pipercross jsou:
Více výkonu
Dokázáné zvýšení výkonu v celém průběhu výkonové křivky
Ochrana motoru
Filtry vydží déle než u konkurence
Filtr na celý život
Snadno pratelný a znovu použitelný
Široký sortiment
Průběžný vývoj pro nové modely
Podpora motorsportu
Používán několika předními světovými týmy

Pipercross  company

Pipercross vyrábí vysoce výkonné vzduchové filtry pro motosport a domácí trh více než 30 let.
Se sídlem v Northamptonu, v Anglii, je firma Pipercross situována v oblasti, odkud vzešla některá z největších
jmen v konstrukci a výrobě závodních motorů na světě.
V těchto 30 letech pomáhaly filtry Pipercross mnoha závodním týmům vyhrát slavné šampionáty na Britské, Evropské i světové úrovni. Vývoj probíhal ve spolupráci s těmito týmy a umožnili vyrobit jedny z technicky nejpokročilejších vzduchových filtrů na trhu.
Vzduchové filtry Pipercross jsou originálním vybavením motocyklů Triumph.
Žádný další výrobce se nemůže chlubit tak širokým sortimentem aplikací a takovou horlivostí vývoje nových sad pro silniční motocykly a závody

Výsledky testů

OVĚŘENÉ VÝSLEDKY

Prostřednictvím rozsáhlých výzkumů a testování pomocí metody SAE J726C, společnost Pipercross vyvinula perfektní kombinaci hustoty filtru a tloušťky každé vrstvy.
Pokud jsou filtry Pipercross napuštěny aditivy proti nečistotám, je filtrace ještě mnohem účinnější - aditiva pěnovou hmotu
zvětšují a otevřené póry mezitím poskytují lepkavou vrstvu, která zadržuje více nečistot.
Tato větší kapacita zachycování nečistot se projevuje na možnosti delších servisních intervalů a šetří Vám čas i peníze.
Filtry Pipercross jsou také testovány na nezávislých vyspělých
motorových Dynamometrech a výsledky hovoří samy za sebe.
Grafy ukazují nárůsty jak výkonu, tak i točivého momentu v porovnání se standardními vzduchovými filtry a sacími systémy.

Technologie

PROČ PĚNOVÉ FILTRY

Vzduchové filtry Pipercross zásadně překonávají papírové a gázové rivaly v dodávce vzduchu do motoru - dokonce i když jsou znečištěné! Srdcem každého filtru Pipercross je speciálně vyvinutá polyuretanová pěna, která funguje jako filtrační
médium, a má jak vyšší filtrační výkon, tak příslib mnohem delší životnosti než papír.

FILTRY PRO ZÁVODNÍ POUŽITÍ
Jediný Pipercross nabízí navíc i sortiment motocyklových filtrů, které jsou určeny pouze pro závodní použití s prvky pro maximalizace průtoku vzduchu a výkonu motoru. Pozor, u těchto filtrů jsou nutné úpravy nastavení bohatosti směsi, aby se výhody vyššího průtoku vzduchu využily a aby se předešlo možnému poškození motoru. Navíc tyto filtry vyžadují speciální údržbu.

PĚNOVÁ KONSTRUKCE S VYSOKÝM PRŮTOKEM
Kombinací vícenásobných vrstev pěny s různou pórovitostí filtry Pipercross fungují jako síto k zachycení různě velkých částeček, které vzduch unáší skrz. Filtry společnosti Piercross pro silniční použití jsou konstruovány jako přímá náhrada originálu a mohou být použity bez jakýchkoliv dalších modifikací palivového systému.

HRUBÁ VNĚJŠÍ VRSTVA zachycuje velké nečistoty a napřimuje proud vzduchu směrem k vnitřní vrstvě. Speciální zvýšený "pyramidový" povrch zvětšuje filtrační plochu.
JEMNÁ VNITŘNÍ VRSTVA filtruje zbývající částečky ze vzduchu až do velikosti 5 mikrometrů a zanechává pouze čistý vzduch na straně vstupu do motoru.

Pipercross v motosportu

Díky 30-ti leté historii výroby výkonových vzduchových filtrů pro závodní účely může být společnost Pipercross hrdá na to, že je součástí úspěchů předních jezdců a týmů ve světě motocyklových závodů. V současnosti dodává společnost Pipercross úspěšně pro týmy závodů Superbike, Supersport i Superstock a je oficiální sponzorem závodů série Triumph 675 Triple Challenge.

Celoživotní záruka

Na každý výkonnostní vzduchový filtr Pipercross se vztahuje celoživotní záruka omezená na výrobní vady. Navíc, protože filtry Pipercross jsou pratelné, neprodukuje firma Pipercross žádný odpad, takže pomáhá nejen životnímu prostředí, ale i Vaší peněžence!

 

 

 

http://www.pipercross.net

Rychlé hledání

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Čas uzavírky objednávek

PPL za: 16 hodin 56 minut

Osobní nastavení podvozku

Personal suspension settings

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.